Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
czarnobiały0+1+2
 Instrukcja  O biuletynie  Mapa biuletynu
Jesteś w dziale: Strona główna / Instrukcja
 Drukuj informację

Data wprowadzenia: 2003-07-22 10:53:10

Instrukcja obsługi strony

 

Menu główne:

Menu główne znajduje się po lewej stronie serwisu. Składa się ono z dwóch części: menu podmiotowego i menu przedmiotowego, w których to cześciach znajdują się wyszczególnione tematy. Poruszanie się po menu odbywa się poprzez naciśnięcie wybranego tematu lewym przyciskiem myszy. Informacje zawarte w wybranym temacie zostają pokazane w oknie głównym serwisu. Menu główne jest zawsze widoczne, bez względu na to, która strona jest aktualnie wyświetlana w oknie głównym serwisu.

Wyszukiwarka:

Istnieje możliwość wyszukania poprzez moduł wyszukiwarki interesujacych nas zagadnień. W okno wyszukiwarki wpisujemy szukane słowo i naciskamy lewym przyciskiem myszki SZUKAJ. W oknie głównym wyświetlone zostaną wszystkie tematy zawierające to słowo. Naciskając lewym klawiszem myszki odnalezione tematy, możemy obejrzeć wyszukane informacje.

Drukuj:

Naciskając słowo Drukuj możemy wydrukować informacje wyświetlone aktualnie w oknie głównym.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej:

W lewej górnej części ekranu znajduje się logo Biuletynu Informacji Publicznej. Oprócz czysto informacyjnego znaczenia, pełni również funkcję łącza do internetowej strony centralnego BIP (www.bip.gov.pl). Aby odwiedzić strony głównego BIP, należy umieścić kursor myszy na logu BIP i nacisnąć lewy przycisk. Strony głównego Biuletynu będą otwarte w nowym oknie przeglądarki. Logo BIP jest zawsze widoczne, bez względu na rodzaj strony aktualnie przeglądanej w Biuletynie Informacji Publicznej.
 
Informacje końcowe:
 
Pytania, wątpliwości i informację o błędnym działaniu serwisu prosimy kierować na adres: informatyk@wordgorzow.pl.

 Podmiot udostępniający informację: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp.
Osoba, która wytworzyla informację: Grzegorz Duszkiewicz Data wytworzenia informacji: 2003-07-22 10:53:10
Osoba, która odpowiada za treść: Grzegorz Duszkiewicz Data udostępnienia informacji: 2003-07-22 10:53:24
Wprowadził informację do BIP: Grzegorz Duszkiewicz artykuł był wyświetlony: 4685
Osoba, która zmieniła informację: Grzegorz Duszkiewicz    
Zobacz zmiany w rejestrze zmian »